Najdi Me!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Najdi Me!

NadjiMe! Portal & Forum Zabavaj se!
 
KazaloKazalo  PortálPortál  GalleryGallery  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 ...::: STRIPTIZ JE UMETNOST :::...

Go down 
AvtorSporočilo
Admin
Glavni Admin
Glavni Admin
Admin


Število prispevkov : 93
Age : 34
Location : NG
Registration date : 11/08/2007

...::: STRIPTIZ JE UMETNOST :::... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ...::: STRIPTIZ JE UMETNOST :::...   ...::: STRIPTIZ JE UMETNOST :::... EmptyPon Avg 13, 2007 12:33 pm

Slačiklubom na Norveškem ne bo treba plačevati davka, saj je sodišče odločilo, da je delo striptizet umetnost.

Norveško sodišče je razsodilo, da klubom, v katerih goste zabavajo napol gola plesoča dekleta, ni treba plačevati davka, saj se dejavnost deklet pojmuje kot obliko umetnosti.Davčna uprava je na sodišču sprožila postopek proti enemu od striptiz klubov, ki strankam ni hotel zaračunavati dodatnih 25 odstotkov za vstopnice, a uprava se je na sodišču opekla. Odvetnik lastnika kluba je po zmagi povedal, da ima občutek, da pri procesu sploh ni šlo za davke, pač pa za moralne vrednote.Ali se bo država zaradi razsodbe, ki je bila v njihovo škodo, pritožila, pa še ni znano.


...::: STRIPTIZ JE UMETNOST :::... 080521k9yz
Nazaj na vrh Go down
http://najdime.up-your.com
 
...::: STRIPTIZ JE UMETNOST :::...
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Najdi Me! :: NajdiMe! Teme :: LOVE-
Pojdi na: