Najdi Me!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Najdi Me!

NadjiMe! Portal & Forum Zabavaj se!
 
KazaloKazalo  PortálPortál  GalleryGallery  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 ...:::KDAJ JE PARVI ČAS ZA PRVI SEX?:::...

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
**sammy**
Uporabnik :)
Uporabnik :)
**sammy**


Število prispevkov : 16
Age : 32
Registration date : 14/08/2007

...:::KDAJ JE PARVI ČAS ZA PRVI SEX?:::... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ...:::KDAJ JE PARVI ČAS ZA PRVI SEX?:::...   ...:::KDAJ JE PARVI ČAS ZA PRVI SEX?:::... EmptySre Avg 15, 2007 3:55 pm

Gdaj se vam zdi pravi čas za začet s sexom???
Nazaj na vrh Go down
<3srCHeK
Administrator
Administrator
<3srCHeK


Število prispevkov : 59
Age : 33
Location : Bovec
Registration date : 13/08/2007

...:::KDAJ JE PARVI ČAS ZA PRVI SEX?:::... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ...:::KDAJ JE PARVI ČAS ZA PRVI SEX?:::...   ...:::KDAJ JE PARVI ČAS ZA PRVI SEX?:::... EmptySre Avg 15, 2007 4:03 pm

pomojem ni tuki neke določene starosti al pa kej...pomojem je najboljš začet takrat ko sam začutiš potrebo po tem. pa naj bo pr 16 al pa 23 letih....
Nazaj na vrh Go down
*eučeeQ*
SOS
SOS
*eučeeQ*


Število prispevkov : 13
Age : 32
Registration date : 14/08/2007

...:::KDAJ JE PARVI ČAS ZA PRVI SEX?:::... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: prvi sex   ...:::KDAJ JE PARVI ČAS ZA PRVI SEX?:::... EmptySre Avg 15, 2007 4:18 pm

am jst pravm ne vem no niso glih važna leta ane čeprav je useen bolš ane da čim kasnej samo najbol pomembno je to da to počneš z osebo ki ji zaupaš in do nje/ga čutš posebna čustva...seprav predati se moraš iz ljubezni in ne zato ker tvoj partner tako zahteva...pravi čas je takrat ko si sama pripravljena, da potem ne obžaluješ...drugače pa ja zlo mal ljudi še gleda na to da bi se res predal iz ljubezni na žalost Crying or Very sad
Nazaj na vrh Go down
<3srCHeK
Administrator
Administrator
<3srCHeK


Število prispevkov : 59
Age : 33
Location : Bovec
Registration date : 13/08/2007

...:::KDAJ JE PARVI ČAS ZA PRVI SEX?:::... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ...:::KDAJ JE PARVI ČAS ZA PRVI SEX?:::...   ...:::KDAJ JE PARVI ČAS ZA PRVI SEX?:::... EmptySre Avg 15, 2007 5:14 pm

mhm, strinjam se s tabo Eva...
smo pomoje se še vedno več folka preda iz ljubezni kot pa ne...
nevem no, tako se meni zdi...
Nazaj na vrh Go down
*eučeeQ*
SOS
SOS
*eučeeQ*


Število prispevkov : 13
Age : 32
Registration date : 14/08/2007

...:::KDAJ JE PARVI ČAS ZA PRVI SEX?:::... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ...   ...:::KDAJ JE PARVI ČAS ZA PRVI SEX?:::... EmptySre Avg 15, 2007 6:03 pm

jah lj ne vem ane odvisn jst tko kar poznam ljudi tko mladino pa to je velik folku žou zato k so to nardil sam zato da neb pač te osebe zgubil al pa kej...drugač je pa skos več tega da to počnejo samo zato da se lahko pol pohvaljo drugim tko dost se spreminja use...
Nazaj na vrh Go down
freak^^emo
Uporabnik :|
freak^^emo


Število prispevkov : 10
Age : 30
Location : cele
Registration date : 26/09/2007

...:::KDAJ JE PARVI ČAS ZA PRVI SEX?:::... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ...:::KDAJ JE PARVI ČAS ZA PRVI SEX?:::...   ...:::KDAJ JE PARVI ČAS ZA PRVI SEX?:::... EmptySre Sep 26, 2007 2:51 pm

pomoje tut niso vazna leza pac pa zrelost...pa ful se mi zdi d se jih zj vedn vec preda iz radovednosti...
Nazaj na vrh Go down
 
...:::KDAJ JE PARVI ČAS ZA PRVI SEX?:::...
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» ...::: KDAJ STE ZALJUBLJENI ?? :::...
» PRVI PIKNIK NM!-JEVCEV

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Najdi Me! :: NajdiMe! Teme :: LOVE-
Pojdi na: